Nasza oferta

 

Wiedza i doświadczenie

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów.

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie od odpowiedzial... cywilnej.

 

Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo danych.

 

Wieloletnie doświadczenie

Zdobyte w dużych i średnich spółkach.

 

Jakość świadczonych usług

Staranność, słowność i terminowość.

 

Profesjonalizm

Fachowa wiedza i wysokie umiejętności.

 

Nowoczesne oprogramowanie

Usługi i funkcje wspomagające zarządzanie.

 

Komunikacja

Użycie technik informatycznych.

Tagi

Biuro rachunkowe Krotoszyn

polecane biuro rachunkowe w Krotoszynie

jakie biuro rachunkowe w Krotoszynie, rozliczanie podatków, biuro księgowe, księgowa, rozliczanie pit, prowadzenie księgowości Krotoszyn, biuro rachunkowe Krotoszyn, księgowość dla firm, obsługa rachunkowa spółek i podmiotów gospodarczych 

Do prowadzenia działalności gospodarczej przez osobę fizyczną w formie jednoosobowej wystarczające jest dokonanie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Swoją firmę możesz zarejestrować przez internet. W tym celu należy złożyć wniosek o wpis do CEIDG za pośrednictwem formularza elektronicznego, który dostępny jest na stronie internetowej Wniosek CEIDG (https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/). Wniosek składany w ten sposób musi być opatrzony podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym. Możesz również przygotować wniosek rejestracyjny on-line i podpisać go w dowolnej gminie (zapamiętaj nr wniosku). Nadal możliwa jest tradycyjna forma składania wniosku w formie pisemnej w urzędzie gminy lub za pośrednictwem poczty w formie listu poleconego, gdzie podpis musi być notarialnie potwierdzony.

Wniosek ten jest jednocześnie wnioskiem o wpis do krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej (REGON), zgłoszeniem identyfikacyjnym lub aktualizacją NIP oraz zgłoszeniem płatnika składek do systemu ubezpieczeń społecznych. Tym samym nie jest konieczne składanie wielu wniosków w kilku urzędach.