Nasza oferta

 

Wiedza i doświadczenie

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów.

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie od odpowiedzial... cywilnej.

 

Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo danych.

 

Wieloletnie doświadczenie

Zdobyte w dużych i średnich spółkach.

 

Jakość świadczonych usług

Staranność, słowność i terminowość.

 

Profesjonalizm

Fachowa wiedza i wysokie umiejętności.

 

Nowoczesne oprogramowanie

Usługi i funkcje wspomagające zarządzanie.

 

Komunikacja

Użycie technik informatycznych.

Tagi

Biuro rachunkowe Krotoszyn

polecane biuro rachunkowe w Krotoszynie

jakie biuro rachunkowe w Krotoszynie, rozliczanie podatków, biuro księgowe, księgowa, rozliczanie pit, prowadzenie księgowości Krotoszyn, biuro rachunkowe Krotoszyn, księgowość dla firm, obsługa rachunkowa spółek i podmiotów gospodarczych 

Jeżeli dokonujesz sprzedaży na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych jesteś zobowiązany do rejestrowania sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej.

Obowiązek ten nie dotyczy jednak absolutnie wszystkich. Zarówno podatnicy, którzy kontynuują prowadzenie sprzedaży na rzecz w/w podmiotów jak i podatnicy, którzy rozpoczęli tę sprzedaż są zwolnieni z obowiązku ewidencji obrotu za pomocą kasy fiskalnej jeżeli nie przekroczą obrotu, sprzedaży na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, w wysokości 20.000 zł rocznie. W przypadku podatników rozpoczynających działalność w trakcie roku limit 20.000 zł będzie określany w proporcji do okresu prowadzenia działalności.

Ponadto, należy mieć na uwadze fakt, iż ustawodawca przewidział szereg rodzajów działalności, co do których nie stosuje się zwolnień z obowiązku ewidencjonowania za pomocą kas fiskalnych.